O nas

Biuro Tłumaczeń Ambit stanowi integralną część prężnie funkcjonującego Centrum Edukacyjnego Ambit, w skład którego wchodzi także sieć szkół językowych na obszarze Trójmiasta oraz Centrum Szkolenia Biznesu organizujące zajęcia językowe w firmach na terenie całego kraju.

 

Biuro Tłumaczeń Ambit rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem jest systematyczny wzrost liczby zadowolonych klientów. Nasz sukces zawdzięczamy najwyższej jakości świadczonych usług. Każde realizowane przez nas zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny i priorytetowy. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w zakresie szybkiej realizacji tłumaczenia i jego najwyższej jakości.

 

Dajemy gwarancję poufności tekstów, które otrzymujemy od klientów. Ich treść jest udostępniana wyłącznie tłumaczom, których obowiązuje zasada tajności tłumaczenia.

 

Nasze biuro tłumaczeń oferuje klientom proste zasady współpracy, dzięki którym możliwa jest realizacja tłumaczenia w jak najkrótszym czasie i przy minimum formalności.

 

 

 

Biuro Tłumaczeń Ambit posiada szeroką ofertę tłumaczeń na języki europejskie i nie tylko. Podejmujemy się przekładu zróżnicowanych tekstów: od krótkich listów i notatek po obszerne opracowania, raporty i publikacje. Tematyka podejmowanych dotychczas tłumaczeń jest bardzo szeroka obejmuje teksty medyczne, techniczne, humanistyczne, a także z zakresu nauk przyrodniczych i wiele innych.

 

Ponadto za pośrednictwem Biura Tłumaczeń Ambit możliwy jest przekład na wiele języków w tym samym czasie, pozwalając na zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze serwisy