Tłumacze

Nasi tłumacze posiadają odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje oraz dostęp do słowników specjalistycznych. Tworzą oni zespół profesjonalnych lingwistów z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu doskonale znają słownictwo z danej branży.

 

Tłumaczenie jest dokonywane zdanie po zdaniu z zachowaniem sensu i kontekstu. Podczas przekładu stosowane jest odniesienie do całości tekstu, czego nie zrobi żaden program komputerowy. Gwarantuje to najwyższą jakość tłumaczenia.

 

Niezwykle cenimy sobie kontakt z naszymi klientami na etapie procesu tłumaczenia tekstu. Dokonujemy konsultacji w sprawach kontekstu tłumaczonego tekstu tak, aby wykonany przekład był zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

 

 

W przypadku wykonywania stałych zleceń dla naszych klientów w określonej tematyce przydzielamy zawsze tego samego tłumacza. Dzięki temu wiemy, że powierzamy przekład osobie, która zna tematykę i oczekiwania klienta.

 

 

Poznaj nas

Nasze biuro tłumaczeń oferuje klientom proste zasady współpracy, dzięki którym możliwa jest realizacja tłumaczenia w jak najkrótszym czasie i przy minimum formalności.